مقالات

پیشنهاد بهترین سنگ ساختمانی برای اشپزخانه

سنگ اشپزخانه

پیشنهاد بهترین سنگ ساختمانی برای اشپزخانه

زیبایی اشپزخانه خیلی مهمه در ساختمان یعنی به نظر من زیبایی خونه به اشپزخانه ربط داره زیبایی اشپزخانه هم به سنگ زیبا ربط پیدا می کنه در ادامه توضیح کامل میدم با من همراه باشید.

وقتی که وارد واحد یا خونه کسی می شید اولن چیزی که به نگاهتون میاد اشپزخانه ست که متصله به حال و زیبایی خونه رو چندین برابر می کنه و تحت تاثیر قرار میده.

اشپزخانه برای خانم های و اقایان مانند یه محل کار می مونه که نباید خسته کننده و کسل کننده نباشه چون اشپزی رو سخت می کنه فکر کنم منظورم رو فهمیدید.

اگر مثل به خلاقیت خودتون دیوار های اشپزخانه را طراحی و اجرا کنید یک محل دل نشین خواهید ساخت و این عمل هم با سنگ های زیبا انجام می گیرد و از اون جایی که اشپزخانه قلب خونه باشد هر چقدر زیباتر باشه برای اعضای خانواده به بالا بردن روحیه و انرژی کمک می کنه .

سنگ اشپزخانه

ویژگی های سنگ ساختمانی

سنگ یکی از بهترین متریالی است که می توان با سنگ دکوراسیون داخلی زیبایی ساخت و سنگ متریالی که با بقیه متریال ها خوب چفت می شه با هر رنگی و با هر متریالی مانند چوب شیشه سرامیک و … به راحتی سازگاری دارد.

و از لحاظ سختی و مقاومت از بقیه متریال ها سخت تر و مقاوم تر هست به بعد سالیان هم از بین نمی رود.

دیگر مزایای استفاده از سنگ در اشپزخانه این است که بزرگتر نشان می دهد.

سنگ ساختمانی در مقابل بقیه متریال ها مقامتر است مانند ضربه سایش نفوذ اب خطوخش مقاومه .

کاربرد سنگ ساختمانی در آشپزخانه

سنگ ساختمانی را می توان در تمام فضای اشپزخانه مورد استفاده قرار داد یا به صورت ترکیبی استفاده نمود.

مانند:کابینت

کف

سینک ظرفشویی

دیوار پشت گاز

کانتر

سنگ اشپزخانه

بهترین سنگ ساختمانی برای آشپزخانه

به خاطر استفاده زیاد از اشپزخانه باید متریالی که در طرحی و ساخت اشپزخانه استفاده می شود هم بادوام و در عین حال راحت تمیز شود و زیبا باشد که گزینه ای جز سنگ نمی ماند.

بهترین سنگ مورد استفاده برای اشپزخانه ساختمان بسته به مکان از : گرانیت ،کوارتز،مرمر،کورین، مرمریت ، تراورتن، انتیک و … می باشد.

برای مثال برترین سنگ برای کابینت ،کانتر،سینک،سنگ مرمر و مرمریت و گرانیت هستش که زبیایی خیره کننده و لوکس می باشد.

برترین سنگ برای کف ساختمان استفاده از سنگ تراورتن ما انتخاب عالی و بسیار ایده عال می باشد، و برای دیوار ساختمان یا دیوار مابین کابینت سنگ های گرانیت ، انتیک، کوارتز، کوربین ایده عال میی باشد

اما اصلا نگرانی نداره که انتخاب بین سنگ ها سخت شده با کارشناسان ما در اسلب ایران تماس بگیرید و به سلیقه ی شما بهترین سنگ مورد استفاده را پیشنهاد می دهند منتظر زنگ شما دوستان هستیم.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *